Snow Leopard Day: Zanech stopu na Dolní Moravě!

Chcete strávit víkend ve skialpovém duchu a zároveň udělat něco pro dobrou věc? Pojďte s Dynafitem už tradičně sbírat výškové metry ve prospěch sněžných leopardů!

Každý se může stát součástí 13. ročníku mezinárodní charitativní akce, kde se sejdou všichni skialpoví nadšenci z osmi zemí světa. Během jednoho jediného dne se všichni pokusí nasbírat co nejvíce výškových metrů prostým výstupem na skialpech vzhůru na kopec.

Dynafit pak každý vystoupaný výškový metr ocení 1 eurocentem a celkovou částku poukáže nadaci SNOW LEOPARD TRUST, největší a nejstarší organizaci zaměřené výhradně na ochranu sněžného leoparda (irbise). Každý metr se počítá a čím více se nás zapojí, tím větší je šance na úspěch. 

DYNAFIT Snow Leopard Day je položkou v kalendáři každého opravdového skialpinisty! Akce celosvětově rok od roku roste na své popularitě.
 
KDY: 5. března 2022 od 9.00 do 16:00
KDE: Horský Resort Dolní Morava, u hotelu VISTA, vedle restaurace Marcelka
PRO KOHO JE AKCE URČENA: pro malé i velké skialpové nadšence, začátečníky i pokročilé
 
NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Možnost vyzkoušet zdarma to nejlepší a nejnovější skialpové vybavení Dynafit
  • Možnost zakoupit limitovanou edici designového trička DYNAFIT s motivem sněžného leoparda a dalších skialpových doplňků 
  • Příležitost potkat se s partou podobně naladěných nadšenců, získat nové vhledy i zkušenosti, nebo prostě jen tak poklábosit…

 Celá akce probíhá pod záštitou českého a slovenského zastoupení značky DYNAFIT.

Partneři projektu