Snow Leopard Day: Nasaďte kůži pro sněžného leoparda

Chcete strávit víkend ve skialpovém duchu a zároveň udělat něco pro dobrou věc? Pojďte s Dynafitem 4. března na Dolní Moravu už tradičně sbírat výškové metry ve prospěch sněžných leopardů!

Stalo se už tradicí, že každý rok ve vybrané dny můžete nasadit tulení pásy, stoupnout do vázání a svým fyzickým výkonem podpořit ochranu „erbovního“ zvířete Dynafitu sněžného levharta. Za každý váš vystoupaný výškový metr věnuje Dynafit jeden cent nadaci Snow Leopard Trust, která přímo podporuje komunity žijící na území výskytu levharta a motivuje je k jeho ochraně.

Každý krok se počítá!

Již 14. International Snow Leopard Day proběhne letos v celé Evropě a USA netradičně hned ve dvou po sobě jdoucích víkendech 4. a 5. i 11. a 12. března 2023. Účastnit se ho můžete hned dvěma způsoby. Buď ve vybraných zemích včetně České republiky zavítáte ke stánkům Dynafit, kde si lze půjčit výbavu a stoupat spolu se stejně nadšenými kamarády, nebo jen zapnete GPS, vyběhnete na nejbližší kopec a své nastoupané metry odešlete on-line na dynafit.com. V Česku se metry pro leoparda budou sbírat první možný víkend, v sobotu 4. března na Dolní Moravě.

Pojďte s Dynafitem 4. března na Dolní Moravu už tradičně sbírat výškové metry ve prospěch sněžných leopardů!

Trasu dosaženou při individuálních výkonech lze odeslat online jak 4. a 5., tak i 11. a 12. března, a to do půlnoci (24:00 hodin, SEČ). Ve stejný den jako akce na Dolní Moravě proběhne i ISMF světový šampionát skialpinistů v Boí Taüll (ve Španělsku). Veškeré výškové metry z tohoto závodu se rovněž počítají do celkové částky. Stejně jako výtěžek ze speciální limitované kolekce Dynafit Snow Leopard, kterou je možné zakoupit na oficiálních stránkách. Dynafitu.

DYNAFIT Snow Leopard Day je položkou v kalendáři každého opravdového skialpinisty! 
 
KDY: 54. března 2023 od 9.00 do 16:00
KDE: Horský Resort Dolní Morava, u hotelu VISTA, vedle restaurace Marcelka
PRO KOHO JE AKCE URČENA: pro malé i velké skialpové nadšence, začátečníky i pokročilé
 
NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Možnost vyzkoušet zdarma to nejlepší a nejnovější skialpové vybavení Dynafit
  • Možnost zakoupit limitovanou edici designového trička DYNAFIT s motivem sněžného leoparda a dalších skialpových doplňků 
  • Příležitost potkat se s partou podobně naladěných nadšenců, získat nové vhledy i zkušenosti, nebo prostě jen tak poklábosit…

 Celá akce probíhá pod záštitou českého a slovenského zastoupení značky DYNAFIT.

Partneři projektu